Hakkımızda

Firmamız Uyum Ticaret 1980 yılında ORHAN ACAR tarafından kurulmuş ve sihhi tesisat - kalorifer malzemeleri satışında faaliyet göstererek sektöre girmiştir. 

Zaman içinde çalışmalarımız ve tecrübelerimiz ile müşteri ve satış yelpazemizi genişleterek; su tesisatı, buhar tesisatı, doğalgaz, inşaat, yangın malzemeleri ve son olarak su sayaçları satışı konusunda da hizmet vermeye başladık.

Şu anda portföyümüzde bulunan firmaların yurtiçi ve uluslararası dağıtıcısı konumundayız. Hizmet ve satışlarımızı siz müşterilerimize yol ve zaman kazandırma ve de mal temini kolaylığı sağlama amacıyla Ocak 2004'ten itibaren U.T UYUM TESİSAT YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM DANIŞMANLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adıyla ikinci işyerimizi Demirci Mh. 67. Sk. No:15 Nilüfer Ticaret Merkezi' nde faaliyete geçiriyoruz. 

30 yıldır sektörde olmanın verdiği tecrübeyi Bursa merkez üzerinden Türkiye'nin birçok şehrindeki bayilerimiz ve portföyümüzde bulunan firmalarımız aracılığı ile siz müşterilerimize kalite ve hizmet olarak en uygun şartlarda sunmaktayız. 

Kurulduğumuz ilk günden beri bu ilkelerle hareket ediyoruz. Uyum Ticaret ve yeni şirketimiz U.T UYUM TESİSAT YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM DANIŞMANLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile beraber faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde güvenilir ve saygın bir kurumsal kimliğe sahibiz. 

Biz müşterilerimizin sadece tedarikçisi değil, en iyi çözüm ortağıyız. Firma hedefimiz ürünlerimizi müşterilerimize en kısa zamanda ulaştırmanın yanında müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak beraberce büyümek, kısaca "Hem kazanıp hem de kazandırmak" tır. 

Sizleri dürüst, güvenilir, tecrübeli, çalışkan kimliğimizden ve güleryüzlü hizmetlerimizden yararlanmaya ve de bizi tanımaya davet ediyoruz. 

Saygılarımızla.


U.T. Uyum Tesisat Ltd. Şti.

Nilüfer Ticaret Merkezi 67. Sk. No:16 Nilüfer Bursa

Tel. 0 (224) 441 19 77

Fax.0 (224) 441 15 34

uyum@uyumtesisat.com


Uyum Ticaret - Ömer Acar

Gazcılar Cad. No:16-A Osmangazi Bursa

Tel.0 (224) 254 06 81

Fax.0 (224) 254 47 40

info@uyumtesisat.com
About

Twitter

  • Twitter feed loading

Facebook